Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy „THINK” w partnerstwie z firmą CERT IN uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt “Aktywna droga do zatrudnienia” z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego.
Projekt realizujemy, aby promować aktywność zawodową kobiet oraz przeciwdziałać nierównościom związanym z płcią na rynku pracy. Projekt realizujemy na terenie miast Chełm, Zamość i Krasnystaw w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 roku.
Projekt kierujemy do osób dorosłych, które są bezrobotne lub bierne zawodowo. W projekcie weźmie udział 50 osób dorosłych, które są w trudnej sytuacji na rynku pracy i poszukują zatrudnienia.
Naszym celem jest wsparcie kobiet i poprawa ich sytuacji na rynku pracy. Zadbamy o zwiększenie szans uczestników projektu w procesie poszukiwania pracy. Cel projektu osiągniemy przekazując uczestnikom projektu potrzebną wiedzę i umiejętności.
Przeprowadzimy:
Zapewnimy edukację, która pomoże uczestnikom projektu:
Zorganizujemy:
Dodatkowo zadbamy o:
Efektem projektu będzie nabycie oraz rozwinięcie umiejętności niezbędnych na aktualnym rynku pracy przez uczestników projektu. Rezultatem będzie również wsparcie uczestników projektu, w tym zwłaszcza kobiet, w powrocie do pracy po dłuższej
#FunduszeUE
Wartość projektu: 1 037 400,00 zł
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 981 592,50 zł
Biuro projektu jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami, w tym dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Budynek biura jest pozbawiony przeszkód architektonicznych. Biuro projektu znajduje się w miejscu łatwo dostępnym komunikacyjnie
Aktualne informacje o projekcie znajdują się na profilu partnera na Instagramie, do którego link znajdziesz na samej górze strony lub tutaj.
Adres biura projektu: Karola Szymanowskiego 13, 22-100 Chełm
Fundacja Akademia Kompetencji Europejskich w partnerstwie z firmą CERT IN uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt “Nowe umiejętności – większe możliwości!” z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego.
Projekt realizujemy, aby wesprzeć kształcenie osób dorosłych. Projekt realizujemy na terenie miasta Chełm w okresie od 1 listopada 2023 roku do 30 kwietnia 2024 roku.
Projekt kierujemy do osób dorosłych, w tym osób starszych, które chcą podnieść poziom swoich umiejętności podstawowych związanych z technologią. W projekcie weźmie udział 55 osób dorosłych, które mieszkają, pracują lub przebywają na terenie miasta Chełm.
Naszym celem jest wsparcie osób dorosłych w procesie rozwijania umiejętności związanych z technologią. Projekt uwzględni możliwości i potrzeby uczestników.
Przeprowadzimy:
Zapewnimy edukację, która pomoże uczestnikom projektu:
Zorganizujemy:
Dodatkowo zadbamy o:
Efektem projektu będzie nabycie lub rozwinięcie umiejętności podstawowych związanych z technologią przez uczestników projektu.
#FunduszeUE
Wartość projektu: 306 712,50 zł
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 291 376,87 zł
Biuro projektu jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami, w tym dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Budynek biura jest pozbawiony przeszkód architektonicznych. Biuro projektu znajduje się w miejscu łatwo dostępnym komunikacyjnie.
Aktualne informacje o projekcie znajdują się na profilu partnera na Instagramie, do którego link znajdziesz na samej górze strony lub tutaj.
Adres biura projektu: Karola Szymanowskiego 13, 22-100 Chełm
Projekt “Nowe umiejętności – większe możliwości!” powoli się kończy. Realizujemy go do końca kwietnia. Efektem, który chcieliśmy osiągnąć w projekcie, było nabycie lub rozwinięcie przez uczestników projektu umiejętności podstawowych z zakresu technologii. Wszystkie założone przez nas efekty projektu zostały osiągnięte!
Jakie efekty osiągnęliśmy w projekcie?
Efekty założone w projekcie osiągnęliśmy dzięki:
Fundacja Inicjatyw Regionalnych uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „AKCJA CYFRYZACJA!”. Firma CERT IN jest podwykonawcą projektu „AKCJA CYFRYZACJA!”. Projekt realizowany w okresie 01.01.2024 r. – 30.06.2024 r. na terenie województwa lubelskiego – miasto Puławy.
W projekcie weźmie udział 55 osób dorosłych (32 kobiety i 23 mężczyzn) spełniających wymogi grupy docelowej:
a) pracują, zamieszkują lub przebywają na terenie województwa lubelskiego w mieście Puławy (w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego),
b) posiadają umiejętności podstawowe (rozumienie i tworzenie informacji, rozumowanie matematyczne, umiejętności cyfrowe) odpowiadające poziomowi nie wyższemu niż 3. poziom PRK (Polska Rama Kwalifikacji) bez względu na wykształcenie i status zatrudnienia,
c) zgłaszają z własnej inicjatywy chęć podnoszenia, uzupełnienia umiejętności, kompetencji.
Ponadto wśród uczestników projektu:
W ramach projektu będzie realizowana 4-stopniową ścieżka wsparcia (Upskilling Pathways) dla każdego Uczestnika, zgodnie z Zaleceniem Rady z dnia 19 grudnia 2016 r., obejmująca:
Pogłębiona diagnoza umiejętności:
Wartość projektu: 262 867, 50 zł
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 249 724,12 zł
#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
Aktualne informacje o projekcie znajdują się na stronie internetowej Fundacji Inicjatyw Regionalnych, do której link znajdziesz tutaj.
Jeśli uważasz, że projekty lub nasze działania są niezgodne z Konwencją o prawach osób z niepełnosprawnością (KPON) sporządzoną w Nowym Jorku dnia 13 grudnia 2006 r. (Dz. U. z 2012 r. poz. 1169, z późn. zm.), możesz to do nas zgłosić: